Reference

Petra

maminka

"Dobrý den, děkuji moc za fotky.

Je vidět, že byl Ondra spokojený a moc si to užil. Jarda byl skvělý vedoucí, a Vy paní Blanko, výborná organizátorka !!!

Díky moc, a příští rok se určitě uvidíme.“

Pavla

maminka

"Barborka byla každý den velmi nadšená a má spoustu krásných zážitků, za což Vám patří velký dík!!! Moc pozdravujeme celý Váš tým a doufám, že ještě bude možnost s Vaší jazykovou školou něco "podniknout" :)

Mějte krásný zbytek prázdnin!"

Světlana

maminka

"Za sebe i za Vítka můžu říct, že jsme byli spokojeni, kluci byli sice v menšině, ale myslím, že si to užili. Počasí bylo na jedničku a taktéž Váš příměstský tábor :o)"

Renáta

maminka

"Zdravím, Míša byl táborem nadšen, posbíral spoustu zážitků, které by asi doma před barákem neměl. Děkujeme moc.“

Hana

maminka

"Dobrý den, taky jsem vám chtěla poděkovat, holky si to pěkně užily. Budeme se těšit na další rok.“

Marie

maminka

„Jirka a Kája si tábor určitě užili. Příští rok zase, pokud budete opět tábor dělat. “

Libor

tatínek

"Musím říct, že jsme byli nadšení z náplně tábora i z toho jak se tam Ráďa těšil. Líbila se nám různorodost programu a naprosté využití času. Je nám líto, že to pro něj pro letošní rok skončilo, ale v budoucnu bychom opět rádi vaší agentury využili i pro naši mladší dceru, která letos nastupuje do první třídy.“

Simona

maminka

"Děkuji za supr prázdninový týden, bezchybný program a laskavost k dětem! Hledání kešky se teď věnujeme celá rodina, protože je to prostě paráda, říkala Valča. A to nemluvím o tom, jak vyrábíme magnetky, které jsou na výměnu do keškových krabiček! Záchranou vestu na raft, si na vodáckém výletě, kdy jsme jeli Bečvu zapla sama, věděla jak na to! Péči o koně si užila, nemusela se bát, ke koníkům chodíme, hlavně měla co dělat, žáááádnááá nuda! Ve Sluňákově byla prvně, ale určitě nás tam veme, aby nám vše ukááázala. A socializace v MHD je jen o tréninku, který nikdy není na škodu.“